Hakkımızda

2005 Yılında kurulan Meranit Polyester, 1500 m2 lik alana kurulu üretim tesislerinde ev, konut, endüstriyel ve ticari kullanım için memerit ve poliseramik tezgahlar ve mutfak tezgahları imalatı yapmaktadır.

Konusunda uzman personeli, kaliteli ürün kaliteli hizmet anlayışı, üretimde kullandığı yeni teknolojileri takip eden üretim alt yapısı, geniş ürün yelpazesi, yılların bilgi birim ve tecrübesi, sürdürülebilir bir çevre anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile siz değerli müşterilerine başta Bodrum olmak üzere tüm Muğla ve İlçelerinde mutfak tezgahları imalatı konusunda ürün ve hizmet sunmaktadır.

Mutfak Tezgahlarının yanıda, banyo tezgahları, mermerit ve poliseramik duvar kaplamaları, alınlık, damlalık, evye, duşakabin içi kaplamaları imalat, satış, uygulama ve projelendirme hizmetlerini veriyoruz.

Sağlıklı, şık, ergonomik, dayanıklı, istenilen her renkle üretilebilen, istediğiniz ölçülerde ve çok evyeli imal edilebilen, uzun ömürlü, hijyenik, leke tutmaz, mono blok imalt edilebilen mermerit ve poliseramik mutfak tezgahlarını ile yaşam alanlarınıza değer katıyoruz...

İmalat Uygulama Montaj 

  • Turgutreis Mutfak tezgahları
  • Mermerit Banyo tezgah imalatı
  • Mermerit Tezgah İmalat Montaj ve Uygulama